Kamin

Shitet nga: Ismet 16 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin ne gjendje te rregullt me furr e cila pjek shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim