Kamin

Shitet nga: Shaqa 30 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin e ri,se bashku me qynka !i perdorur vetum 1 vit.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim