Kamin

Shitet nga: Arben 18 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin
Mund edhe te vendoset ne muri (montues)

Cmimi 200 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim