Kamin

Shitet nga: Erblin 12 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim