Kamin

Shitet nga: Rabit 13 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini ne gjendje shum te mire kompöet edhe me qynga pak eshte i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim