Kamin

Shitet nga: Emrush 19 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamini te cilin e kam bler 195€ ne gjendje te rregullt per 150€ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim