Kamin

Shitet nga: fisnik 01 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini me dru,kamini posedon edhe qyngat, kamini nuk posedon mundesin për lidhje me nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim