Kamin

Shitet nga: Bekim 25 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shese kaminin me dru dhe thengjill , ni vite I perdorur shkaku I shitjese eshte montimi I nxemjese qendrore cmimi shume I volitshm, prese bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim