Kamin

Shitet nga: Isuf 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim