Kamin

Shitet nga: Orhan 29 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini osht plamen , ni derr osht montuse muni me montu ku doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim