Kamin

Shitet nga: Kamin 04 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini per ngrohje te dhomave apo lokalit. Kamini eshte ne gjendje shume te mire po thuaj se i ri, eshte blere dimrin e kaluar. Shitet pershkak se do te nderroj venbanimin dhe nuk kemi nevoje me per te. Te gjithe te interesuarit duhet te vijne ta marrin vete ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim