Kamin

Shitet nga: Regjep 06 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet per arsyje qe ekem ngjit nzemjen vetem ni vit i perdorur osht ble 135 me qynga shitet per 95 mun me thirr edhe nviber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim