Kamin

Shitet nga: Rabit 15 Jan 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamininin me qmim te volitshem vetem ni dimer eshte perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim