Kamin

Shitet nga: Adem 24 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ngjyre kafe,i perdorur,ne gjendje te rregullt.Per me shume na kontaktoni ne numrin ne lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim