Kamin

Shitet nga: Adem 15 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ngjyre kafe.eshte me furre.ne gjendje te rregullt.Per me shume na kontaktoni ne numrin ne lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim