Kamina, Me Marrveshje

Shitet nga: Artan Mehmeti 22 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
2 Kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim