Kamina me pelet

Shitet nga: TE DRENI facebuk kaminatedreni 22 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KUJDES FILLOI ZBRITJA SEZONALE PREJ 10 %
KAMINA KALDAJA ME PELET ME AJER SI DHE PER NXEMJE QENDRORE PER APARTAMENTE BANESA LOKALE SHTEPIA SI DHE KAMINA MONTUES
KAMINA ME AJER PER BANESA LOKALE PREJ 6 KW DERI 15 KW
KAMINA KALDAJA PER NXEMJE QENDRORE PREJ 15 KW DERI 40 KW (rezerveri peletit,breneri,pompa ujit,ena espanduse programeri te gjitha brenda kamini apo kaldajes) PRODHIME ITALIANE
gjindemi ne FERIZAJ perball SUPER VIVA e re ne afersi te HIB PETROL MAGJITRALJA PER SHKUP
viber +393276622024
ipko 049199110
fb kamina te dreni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim