Kamina te ndryshme

Shitet nga: Adhurim 18 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina te ndryshem per dru dhe thengjill transporti ne prishtine gratis, gjendemi ne vranjevc perball shkolles Asim Vokshi rruga kryesore prishtine podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim