Kaminat prity t bler n gorenje

Shitet nga: kamini 06 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shiten kaminat prity t bler n gorenje komplet me qynga dhe reduktor shiten orxhent qmimi i vogli 100 € ,i madhi 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim