Kamini komplet

Shitet nga: kamini 20 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamini komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim