Kamini ne Shitje

Shitet nga: fisnik 22 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini me dru dhe dy qynga, nuk ka mundesi per lidhje me radiatore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim