Kamini shum pak i perdorur eshte me furr

Shitet nga: Endi 10 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nuk o perdor as nje muj se kam nxemjen qendrore e kam ble 400 komplet me qynga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim