Kamini

Shitet nga: emin tahiri 18 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini i perdorur por dhe shum i rujtur siq duket dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim