Kaminin pere ngrohje

Shitet nga: Bekim 29 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shese kaminin pere ngroje me dru dhe thengjill I perdorur vetem ni vite, arsyja e shitjese montimi I nxemjese qendrore, prese bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim