Kerkoj me ble KAMIN, si ne foto

Shitet nga: Kamin 12 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nese ka dikush kamin ne shitje i ngjashem si ata ne foto, le tme shkrun se jom i interesum me ble, kamini duhet te jete me gjam te madh, dhe te jete ne gjendje te rregullt, jo shume i perdorur. Cmimi te jete i volitshem. Pres oferta serioze!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim