Klimë Lëvizëse (AUX)

Shitet nga: Dardan Durmishi 03 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Klimë Lëvizëse që mund të bartet nga dhoma në dhomë.

Klima është blerë para 2 jave dhe është përdorë vetëm pak herë, por pasi që shes banesen shesim edhe klimën ndaras. Cmimin të cilin klima e ka për momentin në treg dhe shuma e cila e kam pagu vetë para 2 jave është 280 Euro, ndërsa unë shesë klimen për 200 Euro.

Gjendja e klimës: E re, funksionon perfekt pa asnje verejtje. Shum pak herë e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim