Klimë hyundai

Shitet nga: Em 13 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet klime hyundai ne gjendje te rregullt, veq mbushjen duhet me ja bo kur tmontohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim