Klim speciale

Shitet nga: naser 20 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes klim speciale e cila eshte vetem per ftofje nga gjermania shum pak e perdorur edhe ftof edhe e filtron ajrin shembull ajrin e obiliqit nuk e lejon me hyr ne dhome ose banes vetem ftofje por ftofje speciale jo si malli kinez ka pas qmimin 800 euro po tash e mer me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim