Klima Airconditioner

Shitet nga: ARTIing Dje 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitjen Montimin Dhes servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese me qmime me te lira ne treg
Kemi klima te Madhsive Btu 9,12,18,24.

te reja dhe te perdorura te markave
Aux
Samsung
Lg
Delphin
Beko
Gorex
Gama
Eline
Ecolux
Euro Air
Gording
Homeline etj

te gjitha me garancion 6deri36muaj

Presim te na kontaktoni ne numrat 044306958

045338830

artiing

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim