Klima

Shitet nga: artiing Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitjen
Montimin
Mbushjen e te gjitha lojeve te klimave me freon
Dhe Servisimin e Klimave ne pergjithsi.
me ekip professionaleKemi klima te reja dhe te perdorura lloje dhe madhesi te ndryshme dhe me garancion 6 deri 36muaj
044 306 958
045 338 830
artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim