Klima

Shitet nga: gent 15 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim