Klima

Shitet nga: Baki 21 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet klima ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim