Klima

Shitet nga: f t 18 Krr 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejm montimin dhe servisimin e KLIMAVE , kemi edhe KLIMA 12she UNO , AUX, BEKO,,me dy vjet garancion, (044/ 872 729 viber )ose (049/473 637 viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim