Klima LG

Shitet nga: Klima LG 15 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima LG ne gjendje te rregullt punon shum mir qmimi 200 € pa montim montimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim