Klima Shitje Montim Servisim

Shitet nga: Artiing Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ofrojm paisje klimatizuese te reja dhe te perdorura me qmimet me te lira ne treg


Shitjen
Montimin
Demontimin
Servisimin e tegjitha paisjeve klimatizuese te tegjitha markave

Artiing

044306958

045338830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim