Klima Shitje Montim Servisim

Shitet nga: Artiing Dje 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitjen
Montimin
Servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese

Kemi Klima Te Reja Dhe Te Perdorura Ikemi Te Gjitha LLojet e Klimave

045 338 830

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim