Klima lëvizëse - Klima

Shitet nga: Ahmeti 01 Krr 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pajisje klimatike lëvizëse Electrolux
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim