Klima lëvizëse

Shitet nga: Ahmeti 29 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima Electrolux. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim