Klima lëvizëse Electrolux

Shitet nga: Ahmeti 30 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima lëvizëse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim