Klima me garancion nga 6 deri 36 muaj

Shitet nga: TrImI 16 Jan 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klimatizim|
Shitje|
Montime|
Servisime|
Furnizim

Kemi klima te reja dhe te perdorura me garancion nga 6 deri 36 muaj

045338830
044306958

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim