Klima

Shitet nga: driton 19 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes klimen ne gjendje shum te mir qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim