Klima

Shitet nga: Ahmeti 25 Qer 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pajisje klimatike lëvizëse. .
Electrolux ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim