Klime

Shitet nga: gent 15 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet sipas marrveshjes klima per banes
falemnderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim