Koftor me plin

Shitet nga: eki 10 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes koftorin me gaz komplet me boce 20l
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim