Koftori me dru

Shitet nga: Shitesi 21 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stufa eshte ne gjendje te rregull t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim