Koftorr shtepiak

Shitet nga: Selim 27 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet koftorri shtepijak koftorri eshte original dhe eshte bler ne gorenje eshte i perdorur veten 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim