Komp. i tullave te shamotit per shporet Smedereva

Shitet nga: Hajrulla 02 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kompleti i tullave te shamotit per shporet Smedereva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim