klima per ngrohje Inverter

Shitet nga: agron Dje 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
frigo klima servis

‎"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse etj adresa kodra e trimave prishtine tel 044 111 051.

kemi klima inverter qe punojn deri ne -20 grade.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim