Montime Servisime te KLIMAVE

Shitet nga: artiing Dje 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ofrojm te gjitha llojet te gjitha markat e klimave

Shitjen
Montimin
Servisimin e tegjitha paisjeve klimatizuese me qmimet me te lira ne treg te markave te ndryshme

kemi klima te reja dhe te perdorura me 6 deri 36muaj garancion.artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim