Montimin servisimin te gjitha paisjeve ..

Shitet nga: Arti-ing 12 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kemi klima te reja dhe te perdorura te markave te ndryshme

Shitjen
Montimin
Mbushjen
Servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese dhe frigorifereve

044306958

045 338 830


artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim